Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 56 >
Новости 22.01.2016

Експерт: інвестиції у нерухомість безпрограшний варіант за умови надійного забудовника

Інвестувати у житлову нерухомість дуже вигідно, але краще для цього обрати первинний ринок та пропозиції надійного забудовника.

Про це сказав експерт з нерухомості Едуард Бразас.

“Якщо ми говоримо про інвестування — то швидше за все ми говоримо про первинку. На сьогоднішній день ризиковими є проекти маловідомих забудовників. Але нерухомість — це хороше капіталовкладення з погляду, що ціна вашого володіння зростає постійно. Як один з елементів збереження капіталу — це нормальний варіант, який можна буде продати, зафіксувавши прибуток. І якась поточна прибутковість якщо зробити ремонт і здати в оренду теж присутня”, — розповів експерт.

Водночас при підборі житла для інвестування, як зауважив Е.Бразас, слід звернути увагу на ряд факторів.

“Якщо вже і вкладати то тільки в надійного забудовника, в ті проекти, які в майбутньому будуть досить ліквідні”, — зауважив він.

Також експерт нагадав про податок на нерухомість, який слід так само прораховувати. Крім того, при виборі об’єкту інвестування слід вивчити, які комунальні доведеться сплачувати, якою є енергоефективність будинку, яка система опалення, чи передбачені лічильники. Важливим також є фактор розташування — вигіднішими є квартири у хороших спальних масивах неподалік від метро.

 Источник: www.unn.com.ua