Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 458 >
Новости 29.10.2017

Мінрегіон активізує роботу щодо захисту прав постраждалих інвесторів у житловому будівництві

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ініціює запровадження механізмів виведення довгобудів із категорії проблемних об’єктів та захисту прав інвесторів у сфері житлового будівництва.

«В Україні станом на сьогодні налічується майже 120 довгобудів, і питання захисту прав постраждалих інвесторів нагальне і дуже болюче. Тому один із пріоритетів Міністерства зараз — розробка механізмів для виведення таких об’єктів із категорії проблемних, а також запобігання виникнення подібних ситуацій у майбутньому», — сказав Лев Парцхаладзе.

Такі механізми дозволять забезпечити:

— Захист прав інвесторів завдяки створенню системи реєстрації прав на майбутнє нерухоме майно, забезпеченню належного контролю за дотриманням прав інвесторів впродовж всього будівництва об’єкта та введення його в експлуатацію;

— Унеможливлення появи недобудов завдяки удосконаленню законодавства щодо банкрутства юридичних осіб з метою врегулювання прав на добудову нерухомого майна спроможними будівельними організаціями;

— Створення страхових фондів — формування запобіжних механізмів щодо контролю за здійсненням будівництва.

За словами Лева Парцхаладзе, це питання є дуже важливим та потребує широкого обговорення спільно з фахівцями, експертами та громадськістю.

 Источник: www.kmu.gov.ua