Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 431 >
Новости 08.09.2017

У середині вересня на ринку первинної житлової нерухомості завершиться літнє затишшя - експерт

Попит на житлову нерухомість в цілому тримається на стабільному рівні, а ось кількість пропозицій на ринку зросла і це породжує конкуренцію між забудовниками.

Починаючи з середини вересня, ринок нового житла вийде з традиційного літнього затишшя і попит зросте. Так в ексклюзивному коментарі УНН змалював ситуацію на ринку експерт з нерухомості Денис Шульга.

"Зараз дуже вдалий час для покупки нерухомості на первинному ринку. Десь з 15 вересня - мій особистий прогноз - піде трохи більше пожвавлення на ринку, і з 1 жовтня - весь жовтень, листопад і десь до середини грудня - це буде самий пік попиту. Це те, що я спостерігаю за останніх 4-5 років, така тенденція. Вона йде не з 1 вересня, оскільки з 1 вересня ще на відпочинку люди, початок школи, але з 15 вересня плюс-мінус йде ривок вгору, де люди не лише дивляться, а вже купують", - пояснив експерт.

На думку Д.Шульги, зробити попит активнішим може зростання долара, який прогнозують на осінь. На думку експерта, багато тих, у кого є доларові накопичення, чекають цього зростання, щоб вигідніше придбати нерухомість.

 Источник: www.unn.com.ua