Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 423 >
Новости 26.08.2017

Підстав для зростання вартості житла до кінця року немає - Зубко

На сьогодні немає підстав для зростання вартості житла в Україні до кінця 2017 року. Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

"Зростання вартості житла, в першу чергу, відбувається за рахунок одного фактору – інфляції. Це те, що швидко впливає практично на курс валюти, і те, що безпосередньо відображається в будівельних матеріалах і впливає на вартість. Поки що таких підстав на цей рік немає", - переконаний віце-прем’єр.

Другим чинником, який впливає на вартість житла, за словами Г.Зубка, є стрімке зростання попиту на житло.

"Попит, якщо навіть банківський сектор запрацює, все одно банк не дасть коштів без зрозумілої стійкості доходів громадян. Тобто, я поки що не бачу підстав протягом ще одного року, якщо не буде якихось зовнішніх втручань, які будуть вливати на баланс газу, валюти для того, щоб ціни (на житло – ред.) різко зростали", - вважає він.

Г.Зубко наголосив, що на сьогодні повинен запрацювати банківський сектор для того, аби збільшувалися інвестиції у будівельну галузь. Цьому також сприятиме, на його думку, і дерегуляція у будівельному секторі.

 Источник: www.unn.com.ua