Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 39 >
Новости 29.12.2015

В Одесі з'являться підземні сміттєприймачі

Вартість заміни контейнерів складе близько 3 млн гривень.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що в місті стартувала "сміттєва реформа". Так в муніципалітеті мають намір вирішити проблеми, пов'язані з великою кількістю відходів і складнощами з їх вивезенням та утилізацією.

Нова система дозволить встановлювати контейнери з великим заглибленням у землю, щоб на вулиці не скупчувалися пакети з відходами. Як з'ясувала "Сегодня", такі баки з вузькою горловиною вже встановлені на вулицях Філатова і Радісною – їх основний контейнер для сміття захований під землею.

За словами, заступника директора департаменту міського господарства Одеської міськради Сергія Агуца, загальна вартість заміни контейнерів складе близько 3 млн гривень. Зараз ведуться переговори з приватними компаніями, які повинні будуть переобладнати свої машини для прибирання нових контейнерів і оснастити їх спеціальним маніпулятором.

За словами директора сміттєзбиральної компанії "Союз" Юрія Кривенка, така ідея хороша, але нелегка в реалізації. "Встановити баки буде дуже складно в центрі міста – там проходять старі комунікації, які навіть не завжди нанесені на карти", – розповів "Сегодня" фахівець і додав, що сам проект дуже дорогий і вимагає не тільки нових баків, але і машин для прибирання.

 Источник: ukr.segodnya.ua