Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 379 >
Новости 09.06.2017

В Україні запроваджуються сучасні методи проектування у будівництві, — Зубко

В Україні запроваджується параметричний метод нормування у будівництві.

Це відхід від прийнятих державою жорстких норм, які прописані в ДСТУ, до проектних рішень будівель й перехід до інноваційних та прогресивних технологій. Тепер вибір проектних рішень залежатиме від призначення об’єкта, а не відсторонених імперативних приписів. Про це на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи внесення змін до ЗУ «Про будівельні норми».

«Це метод передбачає встановлення в будівельних нормах параметрів щодо безпеки, функціональності та якості об’єкта. Його застосування дає можливість підвищити якість будівельних норм та зменшити кількість необґрунтованих обов’язкових вимог. Безумовно, такий підхід, який використовується у сучасному будівництві в усьому світі, посилить інвестиційну привабливість нашого будівельного ринку та сприятиме подальшому розвитку галузі», — зазначив Геннадій Зубко.

На думку Віце-прем’єра, впровадження сучасних методів проектування дає можливість побудувати нові інноваційні будівлі в сфері освіти, охорони здоров’я тощо. «Вдосконаленню немає меж. Тому ми будемо і надалі працювати з будівельниками та експертним середовищем – BRDO, Державною регуляторною службою України для поліпшення умов ведення будівельного бізнесу», — зазначив він.

 

 Источник: www.minregion.gov.ua