Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 288 >
Новости 29.12.2016

Наступного року ринок житлової нерухомості буде стабільний – експерт

Наступного року ринок житлової нерухомості буде стабільним з поступовою зростаючою активністю. Про це сказав експерт з нерухомості Артур Пилипчук.

За словами експерта, наразі вдалий час для купівлі нерухомості на первинному ринку житла. Водночас експерт не бачить умов для суттєвого подорожчання житла наступного року. Крім того, зауважив, що прогнози щодо активності на ринку доволі оптимістичні.

“Навіть НБУ у своєму звіті показав незначне, але поступово збільшення активності тобто угод на ринку нерухомості”, — зазначив експерт.

А.Пилипчук вважає, що ринок буде стабільний, поступово буде збільшуватися активність.

“На сьогодні як і раніше популярністю користується економ клас, адже покупець не стільки платоспроможний. Це є факт на сьогодні і я думаю що це і буде тенденцією у наступному році. До того часу поки люди не почнуть більше заробляти щоб вони могли робити заощадження, другий чинник — коли банки почнуть давати іпотеку і коли вона буде реальною. Тоді можемо говорити про якісь зрушення. А там я думаю що 17 рік буде стабільним на ринку нерухомості”, — зауважив А.Пилипчук.

 Источник: www.unn.com.ua