Корзина -
0
▼ Расширенный поиск
Главная >
Новости >
Статья - 174 >
Новости 04.07.2016

Гройсман: українці не платитимуть більше 20% свого доходу за комунальні послуги

Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що громадяни не платитимуть більше 15-20% власного доходу за комуналку попри підвищення тарифів.

Про це в інтерв'ю, яке вийшло в ефір на телеканалі "Інтер" ввечері 3 липня, Гройсман заявив, коментуючи підвищення комунальних тарифів з 1 липня. 

"Популісти зараз лякають людей "Все пропало, завтра ви отримаєте шалені рахунки, платити не буде чим, тарифи піднялися". Як прем'єр можу запевнити - ви не будете платити більше 15-20% власного доходу. Якщо у людини мінімальна пенсія - то ще менше. Це буде означати, що конкретному громадянину, який має таку потребу, ми компенсуємо (вартість) через механізм субсидій. Але той, у кого є гроші, заплатить повну ціну", - заявив глава уряду. 

"Не треба нічого боятися. Платіжка прийде, буде написано, скільки це (компослуга) коштує, а поруч - відповідно до вашого доходу - скільки саме за вас заплатить держава. Ця допомога є безповоротною", - додав він. 

За словами Гройсмана, у перспективі 3-4 років "ми отримуємо те, що будемо енергонезалежні, збільшимо видобуток газу, захистимо громадян, який не має грошей заплатити за газ і інші компослуги". 

За його словами, за кілька років громадяни споживатимуть у 3-4 рази менше газу, а "якість тепла буде кращою". 

Також Гройсман зауважив, що Україна "фактично стала жертвою "газових угод" 2009 року, втративши за весь період їх дії 53 мільярди доларів". 

"Зараз ми встановили реальну ринкову ціну на газ, щоб на цьому ніхто не зловживав", - додав глава уряду.

 Источник: www.pravda.com.ua